Parametre a popis produktu

Inteligentné hodinky Apple Watch Series 3 GPS 42mm pouzdro ze... Inteligentné hodinky 1.65" AMOLED 52 x 31, akcelerometer,gyroskop,Senzor okolitého sv – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 259 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom.

Všetko o produkte

inteligentné hodinky • dvojjadrový procesor • GPS/GLONASS • barometrický výškomer • vodoodolnosť do 50 m • snímač tepovej frekvencie • akcelerometer • gyroskop • snímač okolitého osvetlenia • interná pamäť 8 GB • kompozitná zadná strana • Wi-Fi • Bluetooth 4.2 • displej OLED Retina • Ion-X sklíčko (tvrdené) • Li-Ion batéria (až 18 hod na jedno nabitie) • magnetický nabíjací kábel • USB napájací adaptér

Apple Watch Series 3, 42 mm, biela

Ultimátne športové hodinky

Apple Watch Series 3 ti zabudovanou GPS a novým výškomerom presne zaznamenajú tréningy vonku. Aktualizovaná aplikácia Cvičenie si poradí aj s vysoko intenzívnym intervalovým tréningom a pri plávaní automaticky počíta bazény. A pretože sa do hodiniek zmestí ešte viac hudby, môžeš si zakaždým pustiť niečo iné. 


 

 

GPS a výškomer. Schválne, ako ďaleko to dotiahneš. A ako vysoko

Pri cvičení vonku ti vstavaná GPS zaznamená vzdialenosť, rýchlosť a trasu. Výškomer zmeria každý kopec, ktorý cestou vybehneš alebo vyšliapeš. Ak ťa zaujímajú podrobnejšie štatistiky, po návrate domov ich nájdeš na iPhone. 

 

Pridaj playlisty. A pridaj

S Apple Watch Series 3 máš v zásobe ešte viac hudby. Tvoje obľúbené playlisty z Apple Music sa automaticky synchronizujú do hodiniek, takže každý tréning bude mať náboj. 

 

Viac údajov, viac motivácie

Meraj si bežné indoorové aj outdoorové aktivity ako behanie, jazdu na bicykli, plávanie a novo aj vysoko intenzívny intervalový tréning. Ak rýchlo striedaš rôzne disciplíny, môžeš medzi nimi ľahko prepínať a na konci si zobraziť ucelený prehľad. 

 

Spáruj hodinky s fitkom

Hodinky ľahko spáruješ s kompatibilnými tréningovými strojmi. Všetky dôležité ukazovatele ako tepovú frekvenciu, rýchlosť alebo kalórie tak budeš mať presne zaznamenané. 

 

Nevyšplechnú ťa v bazéne ani v mori

Apple Watch Series 3 sú vodoodolné pre plávanie a merajú tréningy v bazéne aj na otvorenej vode. Až doplávaš, zbavia sa vody v reproduktore zvukovými vibráciami. 

 

Budeš pozerať, ako sa zlepšuješ

Všetka tvoja aktivita vrátane tréningov sa započítava do krúžkov Státie, Pohyb a Cvičenie. Históriu krúžkov a tréningov si prezrieš na iPhone a hneď uvidíš, aké robíš pokroky.

 

 


 

Obľúbené aplikácie nedáš z ruky

Nech robíš kruhový tréning, dvíhaš činky, alebo cvičíš jogu, môžeš ďalej používať svoje osvedčené tréningové aplikácie. Aj ich výsledky sa započítavajú do krúžkov Aktivity. 

Podrobné merania a priebežné stimuly ti pomôžu behať častejšie a lepšie. Navigačné pokyny a živé trekové štatistiky pre tisíce turistických chodníkov po celom svete. Počítaj si, koľko pri surfovaní chytíš vĺn, meraj ich výšku a sleduj svoje osobné rekordy.

 

Dostaň z každého tréningu maximum. Nastav si cieľ a cvič podľa osobného tréningového plánu. Nepotrebuješ žiadne vybavenie. Na základe zaznamenaných charakteristík náprahu a švihu si vylepšuj silu a rýchlosť svojho podania.
  
Individuálne tréningy s koučovaním ti pomôžu plávať ešte lepšie.

 

Inteligentné sledovanie aktivity

Apple Watch Series 3 sledujú v priebehu dňa tvoj pohyb na všetky spôsoby. Nech ideš na bicykli do práce, robíš kotrmelce s deťmi, alebo cvičíš v posilňovni. 


 

 

Menej seď. Viac sa hýb. Trochu cvič

Tri krúžky ti každý deň prehľadne ukazujú, ako si aktívny, a povzbudzujú ťa k pohybu. Pozri sa, či už nesedíš moc dlho. Sleduj počet krokov a spálené kalórie. A venuj aspoň 30 minút denne fyzickej aktivite. Pokojne aj po troškách. 

 

Koučovanie. Keď je potrebné, postrčia ťa

Apple Watch Series 3 sú ako osobný tréner, ktorý ťa povzbudí, keď to potrebuješ. Ráno ti ukážu, aké robíš pokroky, večer poradia, ako uzavrieť krúžky. A každý mesiac ti na základe histórie aktivít a cvičenia prichystajú individuálnu výzvu. 

 

Zdieľaj svoje krúžky Aktivity s kamarátmi

Porovnávajte svoje krúžky Aktivity s priateľmi a rodinou. Môžete sa vzájomne motivovať, posielať si oznámenia, ako vám to ide, a rovno reagovať - ​​napríklad pochvalou alebo vtipnou narážkou. 

 

Apple Watch oslávia každé tvoje víťazstvo

Zakaždým, keď uzavrieš krúžok alebo dosiahneš cieľ, urobia ti hodinky radosť efektom cez celú obrazovku. Môžeš tiež sledovať svoje osobné rekordy, série a hlavné míľniky. 

 

Cvičenie na vozíčku. Tréning pre každého

Apple Watch Series 3 berú do úvahy rôzne techniky odrážania a odlišnosti terénu, aby vozičkári mali presné údaje o svojej aktivite. V hodinkách sú aj dve cvičenia priamo pre vozičkárov.

 

 


 

Účinná zdravotná pomôcka

Apple Watch Series 3 máš stále na ruke, a tak si udržíš lepšiu predstavu o svojom zdravotnom stave. Pomôžu ti sledovať tepovú frekvenciu a lepšie zvládať každodenný stres. Môžeš si na ne pridať aj zdravotné aplikácie, ktoré potrebuješ. 


 

 

Sleduj svoju tepovú frekvenciu. Nech vieš, ktorá bije

Apple Watch Series 3 ti merajú tep v priebehu celého dňa - keď odpočívaš, beháš aj keď sa zotavuješ po tréningu. Ak ti tep stúpne nad určitú hranicu, hoci sa viac ako 10 minút nehýbeš, aplikácia Srdcový tep ťa na to upozorní. 

 

Pomoc, keď ju potrebuješ

Keby sa niečo stalo, funkciou SOS rýchlo upozorníš svoje núdzové kontakty a pošleš im svoju polohu. A záchranárom hodinky zobrazia tvoje Zdravotné ID. 

 

Aplikácia Dýchanie. Stíši myseľ. Uvoľni telo

Krásne animácie a jemné kliknutia ťa prevedú sériou hlbokých nádychov a pomôžu ti upokojiť sa. Pripomienky ťa upozornia, že je čas na cvičenie mindfulness. A až skončíš, môžeš sa pozrieť, ako sa ti zvoľnil tep.

 

 


 

Zdravotné aplikácie iných vývojárov

Vybrané aplikácie ti môžu aktívne pomáhať dodržiavať zdravé návyky aj tréningový plán. Nezáleží na tom, či sa chceš len naučiť piť viac vody, zlepšiť si spánok, alebo potrebuješ mať prehľad o vážnejších veciach, ako je napríklad cukrovka. Na Apple Watch Series 3 si ľahko pridáš aplikácie, ktoré ti pomôžu. 

Nastav si denný rozpočet kalórií a potom si zaznamenávaj jedlá a cvičenia, nech vieš, či sa do neho vojdeš. Osvoj si lepšie stravovacie návyky a zvykni si pravidelne cvičiť a starať o svoje zdravie. Sleduj a zdieľaj hladinu glukózy a ďalšie osobné údaje, ktoré ti pomôžu mať cukrovku pod kontrolou.

 

Urob si zoznamy zdravých návykov, vďaka ktorým sa budeš lepšie stravovať alebo viac cvičiť. WaterMinder stráži dodržiavanie pitného režimu a pripomína, že je čas na ďalší pohár vody. Skvalitni svoj spánok na základe údajov o fázach spánku, pokojnom tempe, dýchaní a pohyboch.

 

Aplikácia Zdravie na iPhone. Tvoje telo od hlavy až k päte

V aplikácii Zdravie sa ukladajú informácie zo všetkých tvojich zdravotných a tréningových aplikácií, takže máš všetko krásne pohromade. Urči si, aké ukazovatele sa majú zobrazovať v prehľade, a sleduj ich vývoj v čase. V novom zobrazení Srdce teraz nájdeš podrobné údaje z aplikácie Srdcový tep. 


 

Asistent na celý deň

Odpovedz na neprijatý hovor. Skontroluj si svoj let. Nechaj si ukázať cestu. S Apple Watch Series 3 máš prehľad o všetkom dôležitom a potrebné veci zariadiš rýchlo a pohodlne.


 

Telefón a správy. Zostaň na príjme

Aj keď si v pokluse, môžeš posielať správy, pomocou praktického číselníka vybavovať telefonáty a audiohovory FaceTime alebo si vypočuť záznamník. A keby niečo, funkciou Tieseň SOS rýchlo zavoláš pomoc.


 

Toľko ciferníkov. A toľko možností, ako si ich upraviť

Uprav si ciferníky. Pridaj informácie, ktoré potrebuješ mať na očiach. Fotky, čo ťa vždy potešia. Alebo aplikácie, ktoré chceš spúšťať jedným kliknutím. Ciferník zmeníš prejdením prstom. Začni deň napríklad s dynamickým ciferníkom Siri, a až budeš vyzdvihovať deti, prepni na Príbeh hračiek.

Ciferník Buzz Rakeťák Ciferník Siri Ciferník Kaleidoskop

 

Ciferník Analógová aktivita (čiastkové číselníky) Ciferník Pohyb Ciferník Modulárny

 

Ciferník Číslice Ciferník Praktický Ciferník Foto

 

Nič dôležité ti neutečie

S Apple Watch Series 3 máš prehľad o všetkom podstatnom a si v kontakte so všetkými, na ktorých ti záleží. Vďaka výkonnejšiemu dvojjadrovému procesoru sa aplikácia spúšťa dvakrát rýchlejšie. A keď si ich pridáš do Docku, ich dáta sa priebežne aktualizujú.

Pozri sa, kde sú tvoji kamaráti, alebo im pošli svoju polohu. Nájdi si najbližšie potraviny, parkovisko alebo benzínku. Apple Watch ťa výrazným klepaním upozornia, či odbočiť doľava, alebo doprava. Nemusíš sa stále pozerať na hodinky. Sleduj na hodinkách výber hlavných správ a prehľady aktuálneho diania.

 

Nastav si pripomienku, ktorá ťa upozorní na blížiaci sa termín alebo ti vyskočí po príchode na konkrétne miesto. Až úlohu splníš, klikni na Dokončené. Alebo ju odlož na neskôr. Odosielateľa a predmet vidíš hneď a potom sa zobrazí celá správa. Odpoveď môžeš jednoducho nadiktovať. Nechaj si predpoveď počasia ozvláštniť cynickými komentármi.

 

Buď v kontakte so svojimi blízkymi, aj keď ste každý v inej krajine. Keď chceš volať, posielať SMS, alebo napríklad chatovať, všetko máš v jednej aplikácii. Každý nápad si poznamenáš alebo načrtneš ako nič. Bear je skvelá aplikácia na všetko od rýchlych poznámok až po rozsiahle články.
 

Viac informácií a fotografií k produktu

Ďalšie podrobnosti k produktu:

E-shop Datart.sk predáva tento tovar Inteligentné hodinky Apple Watch Series 3 GPS 42mm pouzdro ze... Inteligentné hodinky 1.65" AMOLED 52 x 31, akcelerometer,gyroskop,Senzor okolitého sv za výhodnú cenu 259 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Datart.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Doprava: Tovar Vám vačšinou doručí kuriér prostredníctvom Slovenskej pošty alebo DHL (niekedy i PPL alebo GEIS).

Zistiť dostupnosť

 

Cena✅ ️259,00€
Dostupnosť➡️ skladom
Hodnotenie
(82.2%)
Kde kúpiť🛒 Obchod Datart.sk

Komentáre

Pridané: pred mesiacom
Gertrúda

Za takto dobrú cenu - 259 € lepší produkt nenájdete

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Lujza

V kategórií som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Inteligentné hodinky Apple Watch Series 3 GPS 42mm pouzdro ze... Inteligentné hodinky 1.65" AMOLED 52 x 31, akcelerometer,gyroskop,Senzor okolitého sv. Som spokojný a nemenil by som.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Ervín

Ak potrebujem kúpiť , tak určite nakupujem v Datart.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Gizela

Inteligentné hodinky Apple Watch Series 3 GPS 42mm pouzdro ze... Inteligentné hodinky 1.65" AMOLED 52 x 31, akcelerometer,gyroskop,Senzor okolitého sv som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Datart.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Alexandra

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Hodnotenie 5*

Pridané: pred mesiacom
Ctibor

Výber tovaru v kategórií som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Datart.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Hodnotenie 4*

Pridané: pred mesiacom
Valentín

Výborná kvalita za fajn cenu 259 €

Hodnotenie 4*

Pridať komentár

Cena, akcia, zľavový kód

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 22.09.2021

Hodnotenie:
(82.2%)